Політика конфіденційності

Щоб скористатися всіма функціями нашого сайту, користувачеві необхідно ознайомитися з основними положеннями Політики конфіденційності і прийняти їх. Всі пункти, які вказані в Політиці конфіденційності, можуть оновлюватися адміністрацією сайту на її розсуд. На сайті Ви завжди можете ознайомитися з поточною версією Політики конфіденційності.

Основні положення Політики конфіденційності

1. Для надання ряду послуг Сайт може зажадати від Користувача деяку інформацію. При цьому Користувач може самостійно розпоряджатися тим, в якому обсязі надати свої дані.

2. Отримана особиста інформація не буде передаватися адміністрацією сайту для використання третіми особами.

3. Особиста інформація, яку вказав Користувач на Сайті, може використовуватися для інформування Користувача про різні комерційні пропозиції і новинах, а також для відправки розсилок.

Щоб скористатися рядом функцій Сайту - наприклад, для замовлення зворотного дзвінка, Користувачеві необхідно надати загальну особисту інформацію. Такий збір даних здійснюється шляхом заповнення форми. Ви можете скористатися даною послугою або ж проігнорувати даний пункт.

Для того, щоб отримати доступ до більшості послуг нашого сервісу, Вам необхідно вказати інформацію, яка дасть можливість ідентифікувати Вас. Деякі з пунктів при цьому є обов'язковими, частина може заповнюватися за бажанням. У разі, коли Ви ігноруєте обов'язкові пункти, в послузі буде відмовлено.

Погоджуючись з положенням Політики конфіденційності, Ви даєте згоду на те, що особиста інформація, зазначена Вами, буде зберігатися і оброблятися Сайтом, а також може перенаправлятися за територіальні межі України.

Збереження за користувачем права вибору

Всі дії з даними на нашому Сайті здійснюються з вашого дозволу. За Вами зберігається право вибору з надання будь-якої інформації, однак для ряду послуг потрібні мінімальні особисті дані для здійснення дії - наприклад, для зворотного зв'язку з Клієнтом або покупок в онлайн-режимі на Порталі.

Для поліпшення роботи Сайту використовуються cookie-файли, які допомагають враховувати відвідування Користувача. Даний тип даних не є виконуваним файлом і використовується лише на веб-сервері, де розміщений інтернет-ресурс, тому не становить загрози для Клієнтів. Ви можете налаштувати в своєму браузері автоматичний прийом cookie, або самостійно вирішувати, приймати їх чи ні. Якщо Ви віддаєте перевагу відхиляти дані файли, це може вплинути на доступність цілого ряду функцій інтернет-ресурсу.

Претензії та скарги

У таких випадках, коли Клієнт підозрює Сайт в тому, що він порушує зобов'язання Політики конфіденційності, для відправлення скарги можна використовувати форму зворотного зв'язку. У ній необхідно ретельно і аргументовано викласти свою точку зору, а також детально вказати всі дії, які, на думку клієнта, могли порушити конфіденційність інформації, наданої Сайту для обробки і зберігання.